همکاران تجاری سپنتا سیستم

گـروه مهنـدسـی آی کـن

گروه مهندسی آی کن، متشکل از چندین شرکت مهندسی در حوزه نرم افزار های سازمانی تقریبا نزدیک به دو دهه سابقه فعالیت دارد، با بیش از ۲۵۰۰ مشتری در سطح کشور، دفاتر و نمایندگی در تمام استان ها و البته بیش از ۲۵۰ نفر کادر با دانش و مجرب.

از مهمترین محصولات گروه مهندسی آی کن می توان به اتوماسیون معروف فرزین، BPMS و سامانه جامع مالی و منابع انسانی اشاره کرد که در حال حاضر بیش از ۱ میلیون کاربر را در سطح سازمان های بزرگ و کوچک پوشش داده است.

ارتباط شرکت مهندسی سپنتا با آی کن نه تنها به عنوان همکار تجاری بلکه در جایگاه نماینده استان های مرکزی و چهارمحال و بختیاری و شریک تجاری نیز دیده می شود.

شایان ذکر است جدا از ارتباطات یکپارچه نرم افزاری، محصولات هر دو شرکت از نظر تجاری در یک سبد محصول قابل فروش و ارائه به بازار می باشد.

وب سایت : آی کـن

آدرس دفتر مرکزی : تهران ، بزرگره شهید حقانی ، پلاک ۵۵ ، کدپستی ۱۹۶۹۹۳۵۵۸۱

تلفن تماس دفتر مرکزی : ۴۱۸۳۷۰۰۰-۰۲۱ (سی خط)

شرکت مهندسـی کسـرا

هسته اصلی شرکت مهندسی کسرا در سال ۱۳۷۹ شکل گرفت. تیمی که بعد از ۵ سال تلاش توانست کارشناسان و متخصصان بیشتری را (بیش از ۱۵۰ نفر) با خود همراه کند. شرکت کسرا توانسته است با وجود دانش موجود در بدنه خود، نرم افزار ها و سامانه های زیادی را به بازار و سازمان ها ارئه دهد که از مهم‌ترین سیستم‌های شرکت کسرا می توان به سیستم‌های اتوماسیون حضور و غیاب، اتوماسیون تغذیه، رستوران و باشگاه، اتوماسیون مراجعین و مهمان، اتوماسیون حمل و نقل و سرویس‌ها و اتوماسیون تایم شیت اشاره داشت.

و اما در راستای تقویت دانش فنی، کامل کردن سبد محصولی و تعاملات بازرگانی، شرکت مهندسی سپنتا و کسرا به عنوان همکار تجاری از محصولات یکدیگر به عنوان تکمیل کننده محصولات خود استفاده کرده و بهره می برند. به عنوان مثال ارتباط دو سویه سامانه پیامک سپنتا با اتوماسیون حضور و غیاب کسرا یکی از شاخص ترین ارتباطات فنی دو شرکت می باشد.

وب سایت : کســرا

آدرس دفتر مرکزی : تهران ، خیابان سهروردی شمالی ، خیابان خرمشهر ، پلاک ۳۸ ، طبقه ۴ ، کدپستی ۱۵۳۳۸۳۳۶۳۳

تلفن تماس دفتر مرکزی : ۴۱۴۵۲۰۰۰-۰۲۱

شرکت سپاهان گستـر

شرکت سپاهان گستر همزمان با برون سپاری خدمات پیام کوتاه توسط ارتباطات سیار، فعالیت خود را در حوزه ارائه خدمات IT مرتبط با ارتباطات و اطلاع رسانی آغاز نموده و در این سال ها با سرویس دهی به بیش از ۳۰۰۰ مشترک به یکی از شرکت های برتر کشور در این حوزه تبدیل شده است. همچنین این شرکت توانسته است به عنوان یکی از نخستین شرکت های ارائه دهنده نرم افزارهای تخصصی ارسال انبوه پیامک با همکاری مرکز گسترش فناوری اطلاعات ایران خدمات نوینی را در زمینه ارائه سیستم های اطلاع رسانی بر پایه فناوری های روز ارائه نماید.

شرکت سپاهان گستر با توجه به نوع محصولات خود و همچنین تعاملات مدیریتی بین دو شرکت، از سال ۱۳۹۸ به لیست همکاران تجاری شرکت سپنتا پیوسته و در حوزه سامانه های پیامکی ارتباطات ویژه نرم افزاری را برقرار نموده است.

وب سایت : سپاهان گستر

آدرس دفتر مرکزی : اصفهان ، خیابان سجاد ، چهارراه آپادانا ، ابتدای آپادانا دوم ، ساختمان ۱۴۸ ، طبقه دوم

تلفن های تماس دفتر مرکزی : ۳۶۴۱۱۱۳۰-۰۳۱ (۱۰ خط)